serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
wydarzenia

Warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących nabyć niezbędne umiejętności związane z administrowaniem systemami Linux. Pomogą także bardziej doświadczonym użytkownikom utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

więcej

Uzyskanie nieuprawnionego dostępu do systemu czy sieci komputerowej wymaga niestandardowego i kreatywnego myślenia.

więcej

obrazek

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji IT w Bankowości GigaCon, która odbędzie się 22 kwietnia 2009 w Warszawie.

więcej

obrazek

Pod tym szyldem kryją się Konferencje poświęcone rozwiązaniom systemowym na rynku ochrony zdrowia, ideom społeczeństwa informacyjnego w medycynie oraz szeroko pojętemu zagadnieniu e-zdrowia.

więcej

obrazek

Forum odbędzie się w ramach kolejnego etapu konsultacji społecznych 25 lutego 2009 r., Sala „Parnassos” w gmachu Biblioteki Śląskiej przy Placu Rady Europy 1 w Katowicach, w godzinach 10.00-14.00.

więcej

obrazek

Program "Partnerstwo dla Przyszłości" ma zaszczyt zaprosić na konferencje, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

więcej

obrazek

Zapraszam serdecznie na kolejną edycję bezpłatnej konferencji "IT w Ubezpieczeniach GigaCon".

więcej

1-2 październik 2009 w Centrum Konferencyjno-Kongresowym w Warszawie (ul. Bobrowiecka 9)n odbędą się warsztaty "Ataki na Sieci Bezprzewodowe"

więcej

Najważniejszą kwestią związaną z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa czy instytucji, jest zapewnienie właściwej ochrony przed niepowołanym dostępem z zewnątrz. Zadanie to spełniają systemy firewall.

więcej

Celem konferencji jest przede wszystkim doradztwo prawne i organizacyjne jak również przedstawienie pozytywnych wzorców w tym zakresie oraz prezentacje możliwości wsparcia procesów przekształceń przez dostępne systemy teleinformatyczne.

więcej

obrazek

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji IT w Służbie Zdrowia, której celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.

więcej

Zapraszamy na trzecią edycję konferencji poświęconej informatyce śledczej.

więcej

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji branży telekomunikacyjnej. Dla uczestników, to możliwość spotkania się z ekspertami oraz oceny oferowanych produktów.

więcej

Relacja z V edycji konferencji PKI Smart Cards GigaCon 2008, która odbyła się 2 grudnia w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.

więcej

obrazek
07.11.2008

Polskie Towarzystwo Informatyczne ma zaszczyt zaprosić na całodniową sesję dyskusyjną poświęconą e-Wyborom w Polsce.

więcej

obrazek
06.11.2008

Konferencja IT organizowana przy współpracy firmy Microsoft oraz studentów Koła Naukowego Informatyków na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach w Sosnowcu Uniwersytetu Śląskiego poświęcona jest najnowszym technologiom oraz narzędziom informatycznym.

więcej

Zapraszam Państwo do udziału w seminarium, które poprowadzą Justyna Orlicka i dr Marcin Orlicki.

więcej

Konferencja obejmie tematykę dwóch, niezwykle ważnych zagadnień w funkcjonowaniu współczesnego biznesu elektronicznego,a mianowicie PKI oraz SmartCards.

więcej

Jak zabezpieczyć prawidłowo dane? Jak przeanalizować zebrane dane? Tego wszystkiego dowiesz się na kursie na certyfikowanego inżyniera z dziedziny Computer Forensics.

więcej

„ERP Silesia 2008” adresowana jest do menedżerów przedsiębiorstw, informatyków oraz wszystkich zainteresowanych tematyką wdrożeń rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie.

więcej

Konferencja prezentuje wyniki badań nad wykorzystaniem sieci Internet w różnych dziedzinach, a także rolę technologii informatycznych w społeczeństwie wiedzy.

więcej

7-9 październik 2009 roku w Centrum Konferencyjno-Kongresowym w Warszawie odbędą się warsztaty "Audyt Bezpieczeństwa systemów IT".

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS