serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
wizytowki-firm

obrazek
03.12.2008

Comarch jest międzynarodowym integratorem i producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, sektora handlu i usług, dla administracji publicznej i utilities oraz dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

więcej

obrazek
20.11.2008

InterSir jest młodą firmą, której misją jest wdrażanie oraz modernizacja rozwiązań informatycznych w mikro- i minifirmach.

więcej

obrazek

NextiraOne to wiodący europejski ekspert w zakresie usług teleinformatycznych oferujący wsparcie w 17 krajach Europy poprzez sprzedaż bezpośrednią. Na rynku polskim NextiraOne działa już od 16 lat.

więcej

obrazek

2Business Consulting Group Sp. z o.o. to zespół doświadczonych menedżerów, zajmujących się od wielu lat problematyką strategii rynkowych oraz procesami przebudowy i reorganizacjami firm. Podstawę do przygotowania oferty i realizacji projektów dla naszych Klientów, stanowią wszechstronne doświadczenia oraz długoletnia działalność naszych konsultantów w zakresie przygotowania i realizacji strategii m.in. dla dużych spółek warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS