serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
artykuly
obrazek

Hakerzy stworzyli nowe, bardzo niebezpieczne narzędzie, które celuje w użytkowników internetowych systemów bankowych.

więcej

obrazek

Amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS) planuje czterokrotne zwiększenie inwestycji na badania poświęcone zabezpieczeniu protokołu bramek granicznych (BGP) poprzez dodanie podpisu elektronicznego do komunikacji routera.

więcej

obrazek

Amerykańska firma Heartland Payment Systems przyznała w ostatni wtorek, iż padłą ofiarą włamania do systemu informatycznego.

więcej

obrazek

Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ), międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, współpracuje z firmą IBM nad stworzeniem zintegrowanego rozwiązania do zunifikowanej komunikacji.

więcej

obrazek

Zamknięcie firmy McColo nie powstrzymało cyberprzestępców. Odbudowali już oni swoje sieci wysyłkowe.

więcej

obrazek

Firma Symantec opublikowała wyniki badania na temat ochrony przed utratą danych (ang. Data Loss Prevention).

więcej

obrazek

Międzynarodowa grupa niezależnych badaczy bezpieczeństwa znalazła wadę w technologii SSL (Secure Sockets Layer) wykorzystywanej przez instytucje finansowe, sklepy internetowe oraz strony e-commerce aby zachować bezpieczeństwo swoich transakcji.

więcej

obrazek

Andreas M. Antonopoulos z Network World opisał prognozy dotyczące bezpieczeństwa w IT w nadchodzącym 2009 roku.

więcej

obrazek

Zyski płynące z (konwencjonalnej) wojny nie koniecznie muszą być tak owocne jak w przeszłości. Firmy Lockheed Martin i Boeing zdecydowały, iż kolejnym dobrym i stałym źródłem dochodów jest przemysł cyber-bezpieczeństwa

więcej

obrazek

Rozwój rynku energii wymusi na przedsiębiorstwach energetycznych zmiany form obsługi klienta. Zwiększy się rola obsługi przez internet i telefon, coraz mniejsza ilość klientów będzie obsługiwana przy okienku.

więcej

<<<  Strona 2 z 17 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS