serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter

Wszystkie zamieszczone w serwisie spoleczenstwoinformacyjne.pl materiały - informacje, dokumenty oraz inne media, posiadają swoje źródło jakimi są osoby lub organizacje, które je stworzyły i nimi zarządzają. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały osób trzecich, nie związanych z nią bezpośrednio. Za zawarte tam odnośniki do stron zewnętrznych nie bierzemy odpowiedzialności, tym samym nie odpowiadamy za ich treść.

Prawo autorskie

Przy wykorzystaniu materiałów zawartych w serwisie spoleczenstwoinformacyjne.pl należy wziąć pod uwagę wszelkie prawa własności, w tym znaki towarowe, nazwy, prawa autorskie do zamieszczonych materiałów, a także ich kopii, jakie posiada ich właściciel i jakie rości sobie z tego tytułu prawo.

Wykorzystując materiały zawarte w serwisie w celach dydaktycznych oraz edukacyjnych należy podać ich źródło oraz poinformować o takim fakcie redakcję serwisu. Wykorzystując materiały zawarte w serwisie w celach innych, a w szczególności komercyjnych należy skontaktować się z redakcją.

Zabrania się tworzenia linków do wnętrza witryny. Wszelkie dozwolone linki do niniejszej witryny muszą odsyłać do strony głównej (z wyjątkiem uzyskania odpowiedniej zgody właściciela witryny).

Zbierane informacje

Po wejściu na stronę spoleczenstwoinformacyjne.pl, automatycznie pobierane są informacje o:

  • rodzaju i wersji systemu operacyjnego komputera,
  • rodzaju i wersji przeglądarki użytej do wejścia do serwisu,
  • domenie internetowej, (np. .pl, .com lub .edu),
  • IP z którego weszli Państwo do serwisu,
  • dacie i godzinie wejścia do serwisu,
  • stronach, które Państwo odwiedzają.

W przypadku zapisania się do newslettera będą państwo otrzymywać informacje o zmianach na stronie. Wszelkie dane osobowe jakie otrzymamy, nie staną się przedmiotem sprzedaży czy wymiany i są wyłącznie do wiadomości wewnętrznej, nie zostaną ujawnione osobom trzecim.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania adresów e-mail gdy nie zostaną one aktywowane.

Zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższych praw bez konieczności informowania o tym. Jeżeli zajdą zmiany do niniejszego tekstu będą one natychmiast tutaj przedstawione.

Redakcja spoleczenstwoinformacyjne.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS