serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
wydarzenia

19.02.2009
Bezpieczeństwo i ochrona prywatnosci dzieci i młodziezy w internecie

Program "Partnerstwo dla Przyszłości" ma zaszczyt zaprosić na konferencje, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej -Bezpieczeństwo i ochrona prywatności dzieci i młodzieży w Internecie "Metodyka nauczania i wychowania poprzez e-learning".

Inauguracja ogólnopolskiej kampanii promującej bezpieczeństwo i prywatność w Internecie wśród dzieci i młodzieży, przy wykorzystaniu materiału e-learningowego Partnerstwa dla Przyszłości  odbędzie się 27 lutego (piątek) 2009 r., w godz. 11.00-16.10, w głównej siedzibie Biblioteki Narodowej w Warszawie, przy al. Niepodległości 21 3, w Sali im. Stefana Dębego, Wejście A.
Recepcja będzie czynna od godziny 10:00.

Konferencja ma na celu wprowadzenie nauczycieli w tematykę kampanii edukacyjnej prezentującej kursy e-learningowe do edukacji dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu i ochrony prywatności.

Podczas konferencji zaprezentowane zostanie praktyczne narzędzie e-learningowe służące edukacji dzieci i młodzieży w przedziałach wiekowych 7 - 12 lat i 13 - 16 lat.

Na konferencję zapraszamy nauczycieli, metodyków i pedagogów pracujących w szkołach z uczniami. Spotkanie służy promowaniu przykładów dobrych praktyk wychowawczych wykorzystujących nowoczesne techniki nauczania metodą e-learning. Prezentowane materiały mogą być wykorzystywane podczas lekcji wychowawczych, zajęć z informatyki oraz na spotkaniach z rodzicami.

Współorganizatorami Konferencji są firmy: CISCO, Intel, Regionalne Centra Innowacji firmy Microsoft: Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Gliwicach, łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "EDUCOM" w Lublinie, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej w Poznaniu, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu. 


Plan spotkania znajduje się się na stronie http://www.partnerstwodlaprzyszlosci.edu.pl/bezpieczenstwo/default.aspx

Odbiór certyfikatów uczestnictwa po zakończeniu konferencji.

REJESTRACJA (liczba miejsc ograniczona) oraz wszelkie uaktualnienia dotyczące konferencji znajdują sie na stronie http://www.partnerstwodlaprzyszlosci.edu.pl/bezpieczenstwo/default.aspx

Patronat medialny: Głos nauczycielski oraz Radio KATOWICEWszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS